UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No oczywiście że trzeba jechać do Gdańska. W twoim przypadku nawet tam pozostać i już tutaj nie wracać. Gwarantuję, że nikt w Elblągu nie będzie płakał za tobą i twoimi komentarzami.
Ja też tu mieszkam
No oczywiście że trzeba jechać do Gdańska. W twoim przypadku nawet tam pozostać i już tutaj nie wracać. Gwarantuję, że nikt w Elblągu nie będzie płakał za tobą i twoimi komentarzami.
Ja też tu mieszkam