Wybrany wątek opinii

Ile tych mln według ciebie srolsztyn wydał?
Giga miljon (2019.08.08)
Dużo wydał Olsztyn. Na cały system tramwajowy czyli budowę torów, przystanków, biletomatow, zakup tramwajów i budowę zajezdni wydał ponad miliard złotych.
(2019.08.27)
Powrót do komentarzy