Wybrany wątek opinii
Ile tych mln według ciebie srolsztyn wydał?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Dużo wydał Olsztyn. Na cały system tramwajowy czyli budowę torów, przystanków, biletomatow, zakup tramwajów i budowę zajezdni wydał ponad miliard złotych.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0