A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szukali, szukali i namierzyli. Ale skutek żaden. Proceder nadal trwa w najlepsze. A ten żałosny mandat wysokości 500 zł za tak uporczywe i fanatyczne zakłócanie porządku publicznego oraz używanie środków pirotechnicznych nic nie da!!! Już jej gach pewnie ją zabezpieczył finansowo dzięki swojej przestępczej działalności. Taki mandacik nie zrobił wrażenia i nie odniesie oczekiwanego skutku.
@RobertKoliński - Koliński - Ma tylko nadzieję, że owa sprawczyni tego ambarasu to ta konkretna i jedyna osoba, która zakłóca nagminnie porządek publiczny i "terroryzuje" okolicę. Liczę też na konsekwencję policji tak samo jak konsekwentnie psychopatka strzelała.
@krytyk - Ach, żeby tak podobnie łatwo dało się utemperować tych terroryzujących w podobny sposób od lat miasto swoją "Barką" z kościelnego minaretu fanatyków, żylibyśmy w państwie wolnym od terrorystów;
Normalna żenada.
A skąd wiesz za co on siedzi może za gwałt na kocie.
Wczoraj znowu walnęła petardą. Posadzić ją w celi obok gacha i niech sobie przez ścianę morsem wystukują miłość.
Kościół na Sadowej od wielu lat, dzień w dzień hałasuje na całą parę jakąś melodyjką z trąbki, dziwnym trafem też o 21:37.Czemu policja jeszcze nie zainteresowała się tym kościołem? Może to córka księdza rzucała te petardy? Wnioski wyciągnijcie sami.
"Policjanci ustalil", nauczcie sie pisac prowokacyjne artykuliki lewackie trole XD
@RobertKoliński - A ty się z Tobą zgodzę Robercie. Bardzo dziwi mnie fakt, że mieszkańcy, włodarze tego pięknego miasta. .. he oraz organy ścigania nic z tym procederem nie robią. Osobiści jak bym tam mieszkał zrobiłbym wszystko aby mi to nie trąbiło i nie ogłaszało jaki to nasz kraj katofanatyczny. Zgroza!!!
W elblążkowie najczęściej siedzi się za prochy i nielegalne interesy. Sorry taki mamy tu trend. Miasto kombinatorów i ćpunków rozwalających AMG tatusia.