77
08.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szukali, szukali i namierzyli. Ale skutek żaden. Proceder nadal trwa w najlepsze. A ten żałosny mandat wysokości 500 zł za tak uporczywe i fanatyczne zakłócanie porządku publicznego oraz używanie środków pirotechnicznych nic nie da!!! Już jej gach pewnie ją zabezpieczył finansowo dzięki swojej przestępczej działalności. Taki mandacik nie zrobił wrażenia i nie odniesie oczekiwanego skutku.
krytyk (2019.08.08)
@RobertKoliński - Koliński - Ma tylko nadzieję, że owa sprawczyni tego ambarasu to ta konkretna i jedyna osoba, która zakłóca nagminnie porządek publiczny i "terroryzuje" okolicę. Liczę też na konsekwencję policji tak samo jak konsekwentnie psychopatka strzelała.
krytyk (2019.08.08)
@krytyk - Ach, żeby tak podobnie łatwo dało się utemperować tych terroryzujących w podobny sposób od lat miasto swoją "Barką" z kościelnego minaretu fanatyków, żylibyśmy w państwie wolnym od terrorystów;
RobertKoliński (2019.08.08)
Normalna żenada.
(2019.08.08)

info

4  
  1
A skąd wiesz za co on siedzi może za gwałt na kocie.
(2019.08.08)
Wczoraj znowu walnęła petardą. Posadzić ją w celi obok gacha i niech sobie przez ścianę morsem wystukują miłość.
admirał (2019.08.08)

info

25  
  2
Kościół na Sadowej od wielu lat, dzień w dzień hałasuje na całą parę jakąś melodyjką z trąbki, dziwnym trafem też o 21:37.Czemu policja jeszcze nie zainteresowała się tym kościołem? Może to córka księdza rzucała te petardy? Wnioski wyciągnijcie sami.
1984 (2019.08.08)
"Policjanci ustalil", nauczcie sie pisac prowokacyjne artykuliki lewackie trole XD
(2019.08.08)

info

8  
  5
@RobertKoliński - A ty się z Tobą zgodzę Robercie. Bardzo dziwi mnie fakt, że mieszkańcy, włodarze tego pięknego miasta. .. he oraz organy ścigania nic z tym procederem nie robią. Osobiści jak bym tam mieszkał zrobiłbym wszystko aby mi to nie trąbiło i nie ogłaszało jaki to nasz kraj katofanatyczny. Zgroza!!!
krytyk (2019.08.08)
W elblążkowie najczęściej siedzi się za prochy i nielegalne interesy. Sorry taki mamy tu trend. Miasto kombinatorów i ćpunków rozwalających AMG tatusia.
krytyk (2019.08.08)