A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@1984 - Może musi ktoś to zgłosić co???
strzelają dalej bo to pewnie nie ona nawala cały czas, możliwe ze raz strzeliła i tyle i akurat się im nawinęła. Albo jeszcze inaczej. ..
@bleble - coś w tym jest i istnieje możliwość, że może strzelać cała powalona rodzinka. Widziano też strzelających mężczyzn z auta.
Nie powiem już o jakim stanie umysłu świadczy tego rodzaju "śmiech"
Ta jasne, zakładam sie że dziś też będzie jebut a jak nie to wpłacam 100 na schronisko.
@mm263 - nic nie mówi i nic nie znaczy :)
@1984 - A o 21:45 na pierwszego maja jedzie tramwaj, niech ktos z tym coś zrobi! Aha i jeszcze na Ogólnej przed 7 jest dostawa pieczywa, też głośno.
Pokazać foto jak wygląda ta mądra istota, osoby zirytowane jej zachowaniem wytłumaczą jej że źle robiła i skłonią ją do postanowienia poprawy :)
Konfidencie
Gdy będziesz walił pod siebie i łapał powietrze jak ryba - przypomnisz sobie, zadziwiająco szybko przypomnisz.