UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kościół na Sadowej od wielu lat, dzień w dzień hałasuje na całą parę jakąś melodyjką z trąbki, dziwnym trafem też o 21:37.Czemu policja jeszcze nie zainteresowała się tym kościołem? Może to córka księdza rzucała te petardy? Wnioski wyciągnijcie sami.
1984