UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kościół na Sadowej od wielu lat, dzień w dzień hałasuje na całą parę jakąś melodyjką z trąbki, dziwnym trafem też o 21:37.Czemu policja jeszcze nie zainteresowała się tym kościołem? Może to córka księdza rzucała te petardy? Wnioski wyciągnijcie sami.

1984