UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kościół na Sadowej od wielu lat, dzień w dzień hałasuje na całą parę jakąś melodyjką z trąbki, dziwnym trafem też o 21:37.Czemu policja jeszcze nie zainteresowała się tym kościołem? Może to córka księdza rzucała te petardy? Wnioski wyciągnijcie sami.
1984