Wybrany wątek opinii
Kościół na Sadowej od wielu lat, dzień w dzień hałasuje na całą parę jakąś melodyjką z trąbki, dziwnym trafem też o 21:37.Czemu policja jeszcze nie zainteresowała się tym kościołem? Może to córka księdza rzucała te petardy? Wnioski wyciągnijcie sami.
Do moderacji
Odpowiedz
18
23
@1984 - Może musi ktoś to zgłosić co???
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@1984 - A o 21:45 na pierwszego maja jedzie tramwaj, niech ktos z tym coś zrobi! Aha i jeszcze na Ogólnej przed 7 jest dostawa pieczywa, też głośno.
Do moderacji
Odpowiedz
13
8
I jaki masz z tym problem? Radzę się zająć czymś ciekawym to nawet nie usłyszysz. Stoisz i wysłuchujesz to się nie dziw.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1