UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - A ty się z Tobą zgodzę Robercie. Bardzo dziwi mnie fakt, że mieszkańcy, włodarze tego pięknego miasta. .. he oraz organy ścigania nic z tym procederem nie robią. Osobiści jak bym tam mieszkał zrobiłbym wszystko aby mi to nie trąbiło i nie ogłaszało jaki to nasz kraj katofanatyczny. Zgroza!!!

krytyk

Anuluj