Wybrany wątek opinii
Szukali, szukali i namierzyli. Ale skutek żaden. Proceder nadal trwa w najlepsze. A ten żałosny mandat wysokości 500 zł za tak uporczywe i fanatyczne zakłócanie porządku publicznego oraz używanie środków pirotechnicznych nic nie da!!! Już jej gach pewnie ją zabezpieczył finansowo dzięki swojej przestępczej działalności. Taki mandacik nie zrobił wrażenia i nie odniesie oczekiwanego skutku.
Do moderacji
Odpowiedz
15
3
A skąd wiesz za co on siedzi może za gwałt na kocie.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
W elblążkowie najczęściej siedzi się za prochy i nielegalne interesy. Sorry taki mamy tu trend. Miasto kombinatorów i ćpunków rozwalających AMG tatusia.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0