UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RobertKoliński - A ty się z Tobą zgodzę Robercie. Bardzo dziwi mnie fakt, że mieszkańcy, włodarze tego pięknego miasta. .. he oraz organy ścigania nic z tym procederem nie robią. Osobiści jak bym tam mieszkał zrobiłbym wszystko aby mi to nie trąbiło i nie ogłaszało jaki to nasz kraj katofanatyczny. Zgroza!!!

krytyk