UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W elblążkowie najczęściej siedzi się za prochy i nielegalne interesy. Sorry taki mamy tu trend. Miasto kombinatorów i ćpunków rozwalających AMG tatusia.

krytyk

Anuluj