A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Monika1983 - definitywnie???? a co ma iść do więzienia że rzuca petardy???? a może definitywnie unicestwić??? haha
Hahah typowy związek Karyny i Sebą
Tu leczenie psychiatryczne jest potrzebne, a nie mandat
Niestety ta sytuacja ze strzelaniem petardami powtarza się CODZIENNIE o godz. 21.37 !!!
No i +500 poszło się je##ć...
Ale się powtarza. Psychopatka ma w głębokim poważaniu prawo i ten mandat. Co to jest 500 zł. Tyle pewnie dostaje co miesiąc od państwa. A mieszkańcy nadal cierpią i mają już tego dosyć.
No i cóż ustalili nasi dzielni policjanci? Dawajcie, bo całe miasto ciekawe;) Cześć i Chwała Bohaterkom!:)
Monika1983 - takie mają w d .. .innych, ich dzieci i spokój oraz przepisy prawa. Jak jej gach siedzi w areszcie to czego tu się spodziewać Niech sobie tą petardę wsadzi wiadomo gdzie.
Koliński - jakim bohaterkom. Za bohaterstwo masz psychicznie chorą. ..
@krytyk - Pytam o ustalenia Policji, o których nie ma słowa w artykule, a nie o teorie spiskowe internetowych znawców; skąd mamy wiedzieć jaka była przyczyna najgłośniejszych wydarzeń tego lata w Elblągu, jeśli nie z urzędowych ustaleń ustawowo powołanych do tego organów?;)