A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zupełnie nie dziwi mnie fakt, że człowiek zawistny, bez wizji i perspektyw tak bardzo uwierał takiej kobiecie jak Pani, Pani Mario. Podziwiam Panią, że mimo takiej prezydentowej porażki w naszym mieście zawalczyła Pani o kase i tak odmieniła muzeum. Żaden inny dyrektor nie zrobił tyle dla miejskiej instytucji, a to, że wróblewski zabronił Pani pozyskiwać pieniądze unijne powinno go przekreślić z elbląskiej sceny samorządowej. Jego perspektywy to tylko dziury w chodnikach, ale podobno wszyscy zblazowani chodzą ze spuszczoną głową.
Najbardziej uwierają te felietony osoby, które są w stanie napisać jednozdaniowy komentarz i to koniecznie przepełniony negatywną oceną innych, którym chciało się więcej.
A dzisiaj żadnego cytatu z Paulo Cohelio, żadnej złotej myśli o "s. .. u" w lesie?
Wojciech Jaruzelski to wyjątkowa kanalia
Tu wystarczą cytaty z zycia w Elblagu a Paulo przy tym wysiada
Muzeum najlepszą instytucją w mieście : długi, garstka zwiedzających, zdewastowana lodź na dziedzińcu i przeciekające dachy. Instytucja przez ostatnie lata tak prowadzona, że jako jedyna instytucja kultury w mieście -NIE WYMAGA KONKURSU NA DYREKTORA. Zaiste REWELACJA
@RobertKoliński - Koliński o nieznieważaniu. Paradne. A ile to razy znieważałeś swoich przeciwników, katolików, kościół ttp. - także na tym portalu?
@RobertKoliński - Koliński o nieznieważaniu. Paradne. A ile to razy znieważałeś swoich przeciwników, katolików, kościół ttp. - także na tym portalu?
Katolicy to najpierw niech zachowują sie jak katolicy o ile w ogole rozumieją co znaczy byc katolikiem! Nie mylmy fanatyzmu z katolikiem, wystarczy popatrzec i poczytać jak przykazania boze realizują wlasnie ci majacy się za katolików! Święta inkwizycja tez mordowala w imię Boga więc opamiętania z tą religijnością i to nue jest najlepsza wiara są religie lepsze i mądrzejsze i zdrowsze
Miałem rację Pani Mario! Ten felieton jest pełny optymizmu i gratuluję, że wstaje Pani radosna każdego poranka. O demokrację proszę się póki co nie martwić, wiecznie Miller, Cimoszewicz, Buzek żyć nie będą.. :)