UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miałem rację Pani Mario! Ten felieton jest pełny optymizmu i gratuluję, że wstaje Pani radosna każdego poranka. O demokrację proszę się póki co nie martwić, wiecznie Miller, Cimoszewicz, Buzek żyć nie będą.. :)