UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Muzeum najlepszą instytucją w mieście : długi, garstka zwiedzających, zdewastowana lodź na dziedzińcu i przeciekające dachy. Instytucja przez ostatnie lata tak prowadzona, że jako jedyna instytucja kultury w mieście -NIE WYMAGA KONKURSU NA DYREKTORA. Zaiste REWELACJA


Anuluj