UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Muzeum najlepszą instytucją w mieście : długi, garstka zwiedzających, zdewastowana lodź na dziedzińcu i przeciekające dachy. Instytucja przez ostatnie lata tak prowadzona, że jako jedyna instytucja kultury w mieście -NIE WYMAGA KONKURSU NA DYREKTORA. Zaiste REWELACJA