UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Katolicy to najpierw niech zachowują sie jak katolicy o ile w ogole rozumieją co znaczy byc katolikiem! Nie mylmy fanatyzmu z katolikiem, wystarczy popatrzec i poczytać jak przykazania boze realizują wlasnie ci majacy się za katolików! Święta inkwizycja tez mordowala w imię Boga więc opamiętania z tą religijnością i to nue jest najlepsza wiara są religie lepsze i mądrzejsze i zdrowsze