Wybrany wątek opinii
Zupełnie nie dziwi mnie fakt, że człowiek zawistny, bez wizji i perspektyw tak bardzo uwierał takiej kobiecie jak Pani, Pani Mario. Podziwiam Panią, że mimo takiej prezydentowej porażki w naszym mieście zawalczyła Pani o kase i tak odmieniła muzeum. Żaden inny dyrektor nie zrobił tyle dla miejskiej instytucji, a to, że wróblewski zabronił Pani pozyskiwać pieniądze unijne powinno go przekreślić z elbląskiej sceny samorządowej. Jego perspektywy to tylko dziury w chodnikach, ale podobno wszyscy zblazowani chodzą ze spuszczoną głową.
Do moderacji
Odpowiedz
44
11
Jakbys mial pojecie o funduszach unijnych, to bys wiedział, że potrzebny jest wkład własny, a muzeum to nie jedyna instytucja w mieście.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0