UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zupełnie nie dziwi mnie fakt, że człowiek zawistny, bez wizji i perspektyw tak bardzo uwierał takiej kobiecie jak Pani, Pani Mario. Podziwiam Panią, że mimo takiej prezydentowej porażki w naszym mieście zawalczyła Pani o kase i tak odmieniła muzeum. Żaden inny dyrektor nie zrobił tyle dla miejskiej instytucji, a to, że wróblewski zabronił Pani pozyskiwać pieniądze unijne powinno go przekreślić z elbląskiej sceny samorządowej. Jego perspektywy to tylko dziury w chodnikach, ale podobno wszyscy zblazowani chodzą ze spuszczoną głową.