UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miałem rację Pani Mario! Ten felieton jest pełny optymizmu i gratuluję, że wstaje Pani radosna każdego poranka. O demokrację proszę się póki co nie martwić, wiecznie Miller, Cimoszewicz, Buzek żyć nie będą.. :)