A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
po
Tez mam podobne zastrzezenia.
Potrzebni i tacy..
Nie wyliczajcie nikomu wykształcenia, te osoby miały tyle odwagi żeby zmienić swoje życie i wstąpić do wojska, teraz z duma będą chronić naszej ojczyzny, szczególne uznania dla Pań, w tum szowinistycznym świecie dały rada i są TAM. Brawo szeregowa Kaśka, powodzenia ????
Ważne, aby "sztuki" się zgadzały ?? Czyli w MON od dziesięcioleci bez zmian. : )
Gdy byli wcielani do służby zasadniczej młodzi ludzie, czy im się to podobało czy to oczywiście wojsko musiało ich przeszkalać od a do z. Ale teraz, gdy sami się zgłaszają, to chociaż powinni być faktycznie chociaż po specjalnościach. W końcu taki żołnierz zarabia na dzień dobry kilka tys zł anie jak kiedyś żołnierz służby zasadniczej kilkadziesiąt zł. .żołdu. Nie widać tu ani efektów, ani mądrej polityki kadrowej ani mądrego wykorzystywania kasy podatników. To chyba nie tak miało działać ??
W MONie juz od dawna to był najprostszy sposób na zostanie oficerem. W jednostkach mówiło sie, ze jest magistrem od karmników, czyli studia pedagogiczne.
Wśród ludzi najgłośniej o darmozjadach i nieudacznikach, o wydawaniu państwowych pieniędzy maja do powiedzenia Ci, którzy podatków nie płacą.... Siedzą na socjalu... Nie ruszą czterech liter, by coś zrobić, ale do gadania pierwsi. Tak działa państwo, wojsko jest, było i będzie. Tak to działa i jak się komuś nie podoba, to ma swój osobisty problem i "tragedię". Nikt nikomu drogi zawodowej nie wybierał, ani nie bronił być żołnierzem. To takie wywody o nauczycielach były, teraz o żołnierzach, za chwilę będzie coś znowu... Ludzie....
Haha... Bez ściągania podatków żadne państwo nie ma prawa istnieć proszę Pana... Wojsko policja tylko biorą mówisz... To załóż mundur i wyjedz na parę prewencji, może zrozumiesz czy czasem za mało nie biorą.
Haha... Bez ściągania podatków żadne państwo nie ma prawa istnieć proszę Pana... Wojsko policja tylko biorą mówisz... To załóż mundur i wyjedz na parę prewencji, może zrozumiesz czy czasem za mało nie biorą.