96
07.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A kto Cię DZIADU będzie bronił w czasie "W" ? Gów...o wiesz o wojsku... I jaki to kawałek chleba.... Stawiam stowe że nawet nie byłeś. A jak tam tak cudownie to czemu sam nie pójdziesz...????
AWit (2019.08.08)
bedzie sie dzialo tak jak w filmie drogowka
(2019.08.08)
@BEZ ŚCIEM proszę - Powinne powstać firmy które coś produkują i sprzedają a nie na które trzeba łożyć.
szer LWP (2019.08.08)
Kocham wojsko!
(2019.08.08)

info

1  
  1
Tylko się nie dajcie wmanewrować w jakąś ustawioną wojenkę, jak nasi przodkowie :/ i nie dajcie się/nas wystrzelać jak kaczki "w razie W" - jak w ustawionym przez naszych "aliantów" Powstaniu Warszawskim. ..
TylkoSmiecieKupujaWMarkecie (2019.08.09)

info

2  
  0
Rozumiem ze jest to inwestycja w najnowsze technologie zdolna do tworzenia nowych i dobrze płatnych miejsc pracy.
(2019.08.09)

info

1  
  0
@BEZ ŚCIEM proszę - Czy ty człowieku sam rozumiesz o czym piszesz. To miejsca pracy utrzymywane przez budżet panstwa czyli przez podatnika.
(2019.08.09)
@lukanio - To zmień prace, zdejmij mundur i idz na budowę Tam płaca wiecej.
(2019.08.09)
@223532 - A ty płac na to podatki
(2019.08.09)
Największym pracodawcą w mieście jest Wojewódzki Szpital Zespolony! I są to realne korzyści dla miasta. .. .Picowanie iż remont sprzętu da dla miasta korzyści jest co najmniej przegięciem. .. taka zasłona dymna nad realiami. .. .Elbląg tonie pozbawiany wszystkiego co wartościowe przez pisowski rząd i województwo. .. .A bajeczki o porcie morskim to dla dzieci i mniej rozumnych. .. .
nikt21 (2019.08.09)

info

4  
  1