UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wyliczajcie nikomu wykształcenia, te osoby miały tyle odwagi żeby zmienić swoje życie i wstąpić do wojska, teraz z duma będą chronić naszej ojczyzny, szczególne uznania dla Pań, w tum szowinistycznym świecie dały rada i są TAM. Brawo szeregowa Kaśka, powodzenia ????

Magdaaa

Anuluj