UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdy byli wcielani do służby zasadniczej młodzi ludzie, czy im się to podobało czy to oczywiście wojsko musiało ich przeszkalać od a do z. Ale teraz, gdy sami się zgłaszają, to chociaż powinni być faktycznie chociaż po specjalnościach. W końcu taki żołnierz zarabia na dzień dobry kilka tys zł anie jak kiedyś żołnierz służby zasadniczej kilkadziesiąt zł. .żołdu. Nie widać tu ani efektów, ani mądrej polityki kadrowej ani mądrego wykorzystywania kasy podatników. To chyba nie tak miało działać ??
Przykre : (