UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Haha... Bez ściągania podatków żadne państwo nie ma prawa istnieć proszę Pana... Wojsko policja tylko biorą mówisz... To załóż mundur i wyjedz na parę prewencji, może zrozumiesz czy czasem za mało nie biorą.

lukanio