UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wśród ludzi najgłośniej o darmozjadach i nieudacznikach, o wydawaniu państwowych pieniędzy maja do powiedzenia Ci, którzy podatków nie płacą.... Siedzą na socjalu... Nie ruszą czterech liter, by coś zrobić, ale do gadania pierwsi. Tak działa państwo, wojsko jest, było i będzie. Tak to działa i jak się komuś nie podoba, to ma swój osobisty problem i "tragedię". Nikt nikomu drogi zawodowej nie wybierał, ani nie bronił być żołnierzem. To takie wywody o nauczycielach były, teraz o żołnierzach, za chwilę będzie coś znowu... Ludzie....
Podatnikowa