UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W MONie juz od dawna to był najprostszy sposób na zostanie oficerem. W jednostkach mówiło sie, ze jest magistrem od karmników, czyli studia pedagogiczne.
W MONie juz od dawna to był najprostszy sposób na zostanie oficerem. W jednostkach mówiło sie, ze jest magistrem od karmników, czyli studia pedagogiczne.