UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W MONie juz od dawna to był najprostszy sposób na zostanie oficerem. W jednostkach mówiło sie, ze jest magistrem od karmników, czyli studia pedagogiczne.


Anuluj