UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dobry pomysł trochę firm powstało cześć się rozbudowuje coraz więcej pracowników dojeżdża i wraca w różnych porach bo firmy pracują na zmiany ale jak wiadomo wszystkim nie dogodzisz linia nr 9 minuta przed 14 w stronę zawady to pomyłka nikt nie wraca o tej porze może zrobić 5 po 14 ?
Pit stop