UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czy urzędnicy miga jeździć autobusami do pacy bo nie już nie wiem może jutro pójdę piechota ...szef ma blisko to się nie przejmuje
A czy urzędnicy miga jeździć autobusami do pacy bo nie już nie wiem może jutro pójdę piechota ...szef ma blisko to się nie przejmuje