UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Beeeeee.. - Epidemia głupoty w ZKM, banda kolesi rządzi miastem i spółkami miejskimi tylko po pleckach się poklepują. Panie Bartnik my ludzie pracujący możemy nie korzystać z komunikacji a nasze dzieci pojada do szkoły na rowerach tylko po co wtedy miasto was trzyma jak nie jesteście w stanie podjąć żadnego wyzwania, które jest kierowane w stronę usługobiorcy. Zadawał sobie Pan pytanie jak zachęcać ludzi do korzystania ze środków transportu publicznego. Panie Prezydencie jak pan to może to tolerować ?


Anuluj