UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Beeeeee.. - Epidemia głupoty w ZKM, banda kolesi rządzi miastem i spółkami miejskimi tylko po pleckach się poklepują. Panie Bartnik my ludzie pracujący możemy nie korzystać z komunikacji a nasze dzieci pojada do szkoły na rowerach tylko po co wtedy miasto was trzyma jak nie jesteście w stanie podjąć żadnego wyzwania, które jest kierowane w stronę usługobiorcy. Zadawał sobie Pan pytanie jak zachęcać ludzi do korzystania ze środków transportu publicznego. Panie Prezydencie jak pan to może to tolerować ?