A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dziś na Odrodzenia widziałem 17 - autobus Autosan w kolorze obleśny wyblakły pomarańczowy. Ludzie co to jest ? Jak ktoś przyjedzie do kogoś w odwiedziny z dużego miasta i na dworcu wsiada w coś takiego - co se pomyśli ? PGR a nie miasto. W każdym mieście autobusy czy tramwaje jest to wizytówka miasta, a tu autosan z lat siedemdziesiątych. Wstyd jak cholera. W najgorszej pipidówie niema takiej komunikacji jak w Elblągu !
@Janusz Nosacz - na pewno na lepsze, zatrudnieni na groszówki
A może szanowny redaktor zapytał by tych pracowników czy są nowi czy przeniesieni z Mazurskiej? Żywiec otworzył spolke, tam zwolnił, tutaj zatrudnił a miasto dało ziemie i zwolnienie z podatków ni i kolejny interes życia Pan Prezydent zrobił. Dodatkowo zatrudniono te osoby na innych gorszych umowach... może warto to nagłośnić.
@Miły gość - Miły gościu, może coś na poparcie tego co piszesz? Bo takie głupoty to można pisać, np. że ludzie tam pracują na czarno (co prawdą nie jest), ale zawsze można napisać? Tylko komu służą pomówienia i kłamstwa? Na pewno nie pracownikom ani firmie.
Nom, bo są tam niewyprofilowane skrzyżowania i do tego wąsko. Chyba nie trzeba byc specem żeby tego nie zauważyć.
Po co piszecie bzdury ludzie? Chodzi głównie o pracowników firmy XPO, a nie browaru. Bardzo długo były ogłoszenia, że rekrutują (ale jak ktoś ma problem ze znalezieniem ogłoszenia to co dopiero pracy hehe). Swoją drogą ciekawe ilu z Was komentujących chciałoby latać z buta taki kawałek. Podejrzewam, że dziennie mniej osób jeździ niektórymi liniami autobusowym, niż jeździłoby dodatkowymi trasami linii nr 9.