UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jedynym rozwiązaniem jest objęcie tych ludzi systemem wspomagania,proponuję aby ZKM uruchomiło akcję " Dzień pieszego pasażera" , ktora bedzie trwała 7 dni w tygodniu,

prezes klubu

Anuluj