UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jedynym rozwiązaniem jest objęcie tych ludzi systemem wspomagania,proponuję aby ZKM uruchomiło akcję " Dzień pieszego pasażera" , ktora bedzie trwała 7 dni w tygodniu,
prezes klubu
jedynym rozwiązaniem jest objęcie tych ludzi systemem wspomagania,proponuję aby ZKM uruchomiło akcję " Dzień pieszego pasażera" , ktora bedzie trwała 7 dni w tygodniu,
prezes klubu