41
03.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
no co tam gnoje z batorowa skończyła się hulanka w lidze
(2019.08.03)
łuk gdzie wy jesteście, pytam się gdzie, przecież LEGIA DZISIAJ NIE GRAŁA.
(2019.08.03)

info

7  
  1
Cham - bez komentarza
(2019.08.03)
Chłopie nie wyzywaj ludzi na forum, jest Was bardzo mało na meczach, i każdy to widzi po co te obelgi.
(2019.08.04)
Paweł Łakota wypozyczony z Legi Warszawa do Concordii a to podobno Olimpia wspolpracuje ze stolecznym klubem. Bylem dzis na meczu i musze stwierdzic ze jedyny dobry pilkarz to Szuprytowski i jak tak dalej bedzie gral to w zimie juz go nie bedzie na Agrikola8.
Kibic olimpii (2019.08.04)
Wszyscy do torunia bez narzekania dobrze dziś było ! w toruniu nie przegrać i gitara ZKS BYŁO BĘDZIE JEST !!!
(2019.08.04)

info

6  
  3
Walczyć trenować Olimpia musi panować
Z i e l a r z (2019.08.04)

info

4  
  1
to pastuchy z A8 znow wyzywaja na forum
wc 8 (2019.08.04)

info

6  
  7
A ja proponuję żeby po każdej bramce dla Olimpii było puszczane Ole Ole Ole, dziś w przerwie jak to puścili to normalnie wróciły fajne wspomnienia jak kiedyś strzelali np Spychalski, Czesnakow czy inni. Kto jest za ...?!
(2019.08.04)

info

18  
  0
Sędzia był z Torunia więc czego oczekiwaliscie??? Wiadomo o co chodzi.
(2019.08.04)

info

8  
  0