41
03.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co z Jabłońskim i Bednarskim ktoś coś wie niech piszę ????
(2019.08.04)

info

1  
  0
Tylko, że on w Olimpii czuje się jak ryba w wodzie, gdzie indziej jest nie widoczny - tak jak w Radomiaku, potem potrzebował całą rundę by ożyć
Pijak z prostej (2019.08.04)
Dobry i 1 pkt. Ławka krótka a co z Jabłoński, który przyszedł z Radomiaka?
Acides (2019.08.04)

info

3  
  0
LUDZIE SIĄŚĆ I PiER... KAŻDY POTRAFI CHCECIE ŁUK JAK DAWNIEJ TO RUSZCIE D...WEŹCIE KOLEGÓW I ZACZNIJCIE CHODZIC NA ŁUK.PŁAKAĆ KAŻDY MOŻE ALE ŻEBY COŚ SIĘ ZMIENIŁO ZACZNIJMY OD SIEBIE.
Pozdro (2019.08.04)

info

2  
  0
Frekwencja na Olimpii to jakis niesmaczny zart. A widac, ze klub z Guminiakiem na czele nie maja zadnego pomyslu jak to zmienic. Zadnego marketingu, reklam, cokolwiek NIC!. Pamietam, ze ponad 1,5k osob to bylo na kazdym meczu za Arteniuka. Teraz moze 300-400.Dramat
(2019.08.04)

info

11  
  3
Dlaczego klub nie podaje frekwencji kibicow na meczu.
KibicO (2019.08.04)

info

4  
  0
Podziękujta ciule Madejakowi że wom rymis utrzymoł bo u nos to ze 5:0 w ryj przyjmieta i wom Madejok nic nie da. Nara ciule, hej !!!
Tylko Polkowice (2019.08.04)
Mogłeś lepiej napisać po niemiecku bo to potraficie lepiej niż po polsku jełopie. Przyjąć to wy możecie od każdego i to nie tylko pięć. Pierwsze szczawiki do oklepu w lidze z tego rejonu Polski.
(2019.08.04)
My wierzymy tylko w ZKS Olimpio o nasz o nasz.
kolega_szadoka (2019.08.04)

info

3  
  2
Ten od frekwencji to bezdomny z Batorowa. Ile osób było na meczu u Was.
Pis (2019.08.04)

info

1  
  1