A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co z Jabłońskim i Bednarskim ktoś coś wie niech piszę ????
Tylko, że on w Olimpii czuje się jak ryba w wodzie, gdzie indziej jest nie widoczny - tak jak w Radomiaku, potem potrzebował całą rundę by ożyć
Dobry i 1 pkt. Ławka krótka a co z Jabłoński, który przyszedł z Radomiaka?
LUDZIE SIĄŚĆ I PiER... KAŻDY POTRAFI CHCECIE ŁUK JAK DAWNIEJ TO RUSZCIE D...WEŹCIE KOLEGÓW I ZACZNIJCIE CHODZIC NA ŁUK.PŁAKAĆ KAŻDY MOŻE ALE ŻEBY COŚ SIĘ ZMIENIŁO ZACZNIJMY OD SIEBIE.
Frekwencja na Olimpii to jakis niesmaczny zart. A widac, ze klub z Guminiakiem na czele nie maja zadnego pomyslu jak to zmienic. Zadnego marketingu, reklam, cokolwiek NIC!. Pamietam, ze ponad 1,5k osob to bylo na kazdym meczu za Arteniuka. Teraz moze 300-400.Dramat
Dlaczego klub nie podaje frekwencji kibicow na meczu.
Podziękujta ciule Madejakowi że wom rymis utrzymoł bo u nos to ze 5:0 w ryj przyjmieta i wom Madejok nic nie da. Nara ciule, hej !!!
Mogłeś lepiej napisać po niemiecku bo to potraficie lepiej niż po polsku jełopie. Przyjąć to wy możecie od każdego i to nie tylko pięć. Pierwsze szczawiki do oklepu w lidze z tego rejonu Polski.
My wierzymy tylko w ZKS Olimpio o nasz o nasz.
Ten od frekwencji to bezdomny z Batorowa. Ile osób było na meczu u Was.