UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Paweł Łakota wypozyczony z Legi Warszawa do Concordii a to podobno Olimpia wspolpracuje ze stolecznym klubem. Bylem dzis na meczu i musze stwierdzic ze jedyny dobry pilkarz to Szuprytowski i jak tak dalej bedzie gral to w zimie juz go nie bedzie na Agrikola8.

Kibic olimpii

Anuluj