Wybrany wątek opinii

no co tam gnoje z batorowa skończyła się hulanka w lidze
(2019.08.03)
Cham - bez komentarza
(2019.08.03)
Chłopie nie wyzywaj ludzi na forum, jest Was bardzo mało na meczach, i każdy to widzi po co te obelgi.
(2019.08.04)
Powrót do komentarzy