Wybrany wątek opinii
no co tam gnoje z batorowa skończyła się hulanka w lidze
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
Cham - bez komentarza
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Chłopie nie wyzywaj ludzi na forum, jest Was bardzo mało na meczach, i każdy to widzi po co te obelgi.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0