UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Paweł Łakota wypozyczony z Legi Warszawa do Concordii a to podobno Olimpia wspolpracuje ze stolecznym klubem. Bylem dzis na meczu i musze stwierdzic ze jedyny dobry pilkarz to Szuprytowski i jak tak dalej bedzie gral to w zimie juz go nie bedzie na Agrikola8.
Kibic olimpii