UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszyscy do torunia bez narzekania dobrze dziś było ! w toruniu nie przegrać i gitara ZKS BYŁO BĘDZIE JEST !!!
Wszyscy do torunia bez narzekania dobrze dziś było ! w toruniu nie przegrać i gitara ZKS BYŁO BĘDZIE JEST !!!