UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja proponuję żeby po każdej bramce dla Olimpii było puszczane Ole Ole Ole, dziś w przerwie jak to puścili to normalnie wróciły fajne wspomnienia jak kiedyś strzelali np Spychalski, Czesnakow czy inni. Kto jest za ...?!