UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja proponuję żeby po każdej bramce dla Olimpii było puszczane Ole Ole Ole, dziś w przerwie jak to puścili to normalnie wróciły fajne wspomnienia jak kiedyś strzelali np Spychalski, Czesnakow czy inni. Kto jest za ...?!


Anuluj