UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja proponuję żeby po każdej bramce dla Olimpii było puszczane Ole Ole Ole, dziś w przerwie jak to puścili to normalnie wróciły fajne wspomnienia jak kiedyś strzelali np Spychalski, Czesnakow czy inni. Kto jest za ...?!