41
03.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mecz na średnim poziomie. Ważne że z pkt. Fajnie że kibice z łuku zjawili sie w 20min. .. .widać jaki mają szacunek do swojej drużyny. .. .co tym razem zawiodło? korki na mieście?? Sędzia nie nadaje sie na poziom 2 ligowy. Walczyć w kolejnych meczach i będzie dobrze.
Mati S. (2019.08.03)

info

18  
  3
Dobże się bronimy bo trener nauczył nas grać ofsajdem i robic uniki szybkie.
(2019.08.03)

info

4  
  3
Myśmy Lecha II pokonali 4;0 a dzisiaj lech II zremisowali wygrany mecz w Łecznej. Także cicho sza dopiero poczatek sezonu. Olimpia w tym sezonie połowa tabeli bez nerwów w koncówce. Chyba ze sprowadzimy prawego obrońce doświadczonego i jeszcze rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia. Wtedy walka o góre i baraże. Stare przysłowie mówi. Nie potrafisz wygrac. To chociaż zremisuj. Tak też sie stało. Sędzia bardzo dobry w pierwszej połowie. W drugiej chyba wychlustał halbe z górnikami. Bo jakoś dziwnie gwizdał. Teraz wszyscy na mecz PP z Rybnikiem. A po przejsciu Rybnika osobiśćie życzę sobie tych z olsztyna i zlac ich. Pózniej trafić na Lechie, Legie albo inny Górnik Zabrze
Olimpia Czarnym Końiem (2019.08.03)

info

13  
  2
Szuprytowski za dużo wożenia się z piłką i kiwania pod własną bramką. Mało podań do napastnika. Słabo.
(2019.08.03)
Ruch kibicowski na łuku juz dawno umarl. Moze na Widzewie bedzie tez duzo ludzi, ale to juz nie to samo co kilkanascie lat temu ze Stomilem czy Radomiakiem. Na blaszym kurniku tez szału nie ma
Komar (2019.08.03)
@Komar - podziękuj prałatowi, ma ich w kieszeni i chodzą mu po sznurku. Kolesiostwo
(2019.08.03)
Kibicowsko jesteście dnem :)
Elbląska Lechia (2019.08.03)
Ksywkę masz denną gnomie.
(2019.08.03)
Wracamy na swoje tory, nastepny mecz baty !
(2019.08.03)

info

6  
  13
Następny mecz. .. .baty.
(2019.08.03)

info

3  
  11