37
01.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
i znowu ten żenujący tekst "na Wybrzeżu i w Elblągu". To gdzie przepraszam leży Elbląg, jeśli nie na Wybrzeżu?! Niech zgadnę, od 1999 r. nagle staliśmy się "Warmią i Mazurami"? Że-na-da! I to mówi elblążanka... Przepraszam, że taki komentarz pod artykułem o rocznicy Powstania Warszawskiego (niezbyt z nim związany), ale czytając takie teksty nóż się w kieszeni otwiera...
jesiotrowaty (2019.08.02)

info

4  
  1
co ma Elbląg wspólnego PW. Chyba tylko to, że przez powstanie zniszczono Warszawę i po wojnie z E-ga wożono cegłę na jej odbudowę. Dlaczego Polacy świętują tylko swoje klęski. Bo nie ma sukcesów, zdobyczy tylko same porażki
żenada (2019.08.02)

info

6  
  6
@erg. - Przypomnij nam w jakiej organizacji ty byłeś funkcyjnym?
@RobertKoliński - We wszystkim. Przytaczasz jakiś dokument, żeby wywołać skandal, a ja się pytam: co w tym złego?
Syreny zawyly a na Lotniczej Panowie ( zapewne na wojskowej emeryturce) trawniczek kosili...
Niech żyje Polska. Wolną Polska. Cześć waszej pamięci powstańcy.
Kilimandżaro (2019.08.02)

info

8  
  0
Zwróć uwagę na datę tego wydarzenia (w wojsku też istnieje coś takiego jak urlop) po za tym nie dziw się że w wojsku są takie przeszczepy spójrz na całość młodego pokolenia że zwolnieniem z wfu
Bo elblÄ…skie lewactwo niczego nie uszanuje
Gość36 (2019.08.02)
Nigdy nie powiem dobrego słowa o inicjatorach Powstania Warszawskiego, nigdy. Bez najmniejszego sensu zginęło tyle ludzi. Honor walczącym (bo chcieli i musieli walczyć), ale porażka inicjatorów, ci ludzie, którzy zginęli w Warszawie, mogli wiele dobrego dla Polski zrobić.
Ciekawe ilu jeszcze Powstańców Warszawskich mieszka w Elblągu? Ciekawe, czy ich zaproszono na taką uroczystość
joj (2019.08.02)

info

0  
  0