A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
i znowu ten żenujący tekst "na Wybrzeżu i w Elblągu". To gdzie przepraszam leży Elbląg, jeśli nie na Wybrzeżu?! Niech zgadnę, od 1999 r. nagle staliśmy się "Warmią i Mazurami"? Że-na-da! I to mówi elblążanka... Przepraszam, że taki komentarz pod artykułem o rocznicy Powstania Warszawskiego (niezbyt z nim związany), ale czytając takie teksty nóż się w kieszeni otwiera...
co ma Elbląg wspólnego PW. Chyba tylko to, że przez powstanie zniszczono Warszawę i po wojnie z E-ga wożono cegłę na jej odbudowę.
Dlaczego Polacy świętują tylko swoje klęski.
Bo nie ma sukcesów, zdobyczy tylko same porażki
@erg. - Przypomnij nam w jakiej organizacji ty byłeś funkcyjnym?
@RobertKoliński - We wszystkim. Przytaczasz jakiś dokument, żeby wywołać skandal, a ja się pytam: co w tym złego?
Syreny zawyly a na Lotniczej Panowie ( zapewne na wojskowej emeryturce) trawniczek kosili...
Niech żyje Polska. Wolną Polska. Cześć waszej pamięci powstańcy.
Zwróć uwagę na datę tego wydarzenia (w wojsku też istnieje coś takiego jak urlop) po za tym nie dziw się że w wojsku są takie przeszczepy spójrz na całość młodego pokolenia że zwolnieniem z wfu
Bo elblÄ…skie lewactwo niczego nie uszanuje
Nigdy nie powiem dobrego słowa o inicjatorach Powstania Warszawskiego, nigdy. Bez najmniejszego sensu zginęło tyle ludzi. Honor walczącym (bo chcieli i musieli walczyć), ale porażka inicjatorów, ci ludzie, którzy zginęli w Warszawie, mogli wiele dobrego dla Polski zrobić.
Ciekawe ilu jeszcze Powstańców Warszawskich mieszka w Elblągu? Ciekawe, czy ich zaproszono na taką uroczystość