UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nigdy nie powiem dobrego słowa o inicjatorach Powstania Warszawskiego, nigdy. Bez najmniejszego sensu zginęło tyle ludzi. Honor walczącym (bo chcieli i musieli walczyć), ale porażka inicjatorów, ci ludzie, którzy zginęli w Warszawie, mogli wiele dobrego dla Polski zrobić.