UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nigdy nie powiem dobrego słowa o inicjatorach Powstania Warszawskiego, nigdy. Bez najmniejszego sensu zginęło tyle ludzi. Honor walczącym (bo chcieli i musieli walczyć), ale porażka inicjatorów, ci ludzie, którzy zginęli w Warszawie, mogli wiele dobrego dla Polski zrobić.


Anuluj