UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
i znowu ten żenujący tekst "na Wybrzeżu i w Elblągu". To gdzie przepraszam leży Elbląg, jeśli nie na Wybrzeżu?! Niech zgadnę, od 1999 r. nagle staliśmy się "Warmią i Mazurami"? Że-na-da! I to mówi elblążanka... Przepraszam, że taki komentarz pod artykułem o rocznicy Powstania Warszawskiego (niezbyt z nim związany), ale czytając takie teksty nóż się w kieszeni otwiera...
jesiotrowaty