UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - We wszystkim. Przytaczasz jakiś dokument, żeby wywołać skandal, a ja się pytam: co w tym złego?
@RobertKoliński - We wszystkim. Przytaczasz jakiś dokument, żeby wywołać skandal, a ja się pytam: co w tym złego?