A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a z pisu ktos byl, czy świetują osobno?
A czemu w Elblągu mając takie zaplecze muzyczne niemożna zorganizować koncertu jak w Warszawie czy Elbląg nie może zaśpiewać dla stolicy a przy okazji super lekcja dla młodego pokolenia. Władzo pomyśl o tym na przyszły rok.
Masakra czy nie byko bardziej reprezentatywnych zolnierzy? Oczywiscie nie wszyscy ale wiekszosc wyglada jak pajeczaki a nie zolnierze. Juz nie wspomne o paniach zolnierkach, tragedia. Na takie uroczystosci powinna byc jakas selekcja biorÄ…c pod uwage ze stawiajÄ… ich jako wizytowke.
Dlaczego z taką pompą nie obchodzi się w naszym kraju 19 kwietnia, dnia rozpoczęcia Warszewer geto-ojfsztan? Podczas walk powstańczych, później w związku z deportacjami, zginęły tysiące ludzi, obywateli Polski. .. Czemu tego faktu się nie wspomina???
ElblÄ…ski kwiat polityki, od widoku i zapachu az mdli
Pani ze zdjęcia numer 52 chyba pomyliła czas i miejsce ? Sąsiad z bloku obok zapiera się w czambuł, że była ona jakąś funkcyjną Polskiej Zjed. Partii Rob. w wojewódzkim - elbląskim wydziale zdrowia. Jeżeli to prawda to towarzyszący jej dzielni mężczyźni chyba tego nie wiedzą - lub wiedzą i akceptują ?
@RobertKoliński - I co w tym złego?
przyłączam się do głosu w sprawie śpiewania. .. .. pod hasłem np. Elbląg dla Warszawy super pomysł tym bardziej że jestem zawsze na takich uroczystościach cześć ich pamięci do za rok. .. .
Ale w czym konkretnie?
czy ktoś wie kto jest na zdjęciu nr 48?