A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jasne ! Lepiej żyć na kolanach upokarzanych latami. Albo zostać kolaborantem i uratowac swoją du. .. ę :)
Dobry człowieku, nie wiem w jaki sposób wyczytałeś z mojego tekstu, że uważam postępowe, socjalistyczne, demokratyczne i na wskroś słuszne postulaty ówczesnej PPS i AK (lewicy!) zawarte w tym dokumencie za "coś złego", bo żeby mnie tak Karol Marks do Valhalli nie wpuścił, jeśli coś podobnego przyszłoby mi do głowy. Nie jest również moim celem wywoływanie żadnego skandalu, ale wyłącznie przypomnienie dzisiejszym wycierającym sobie publicznie buzie dziedzictwem tego ruchu jego istoty, stojących za nim idei i ludzkich dążeń oraz demokratycznych postulatów, o których dużo a pusto mówiący na tego rodzaju dętych pogadankach, jak wczorajsza, przedstawiciele kato-burżuazyjnej elity dawno zapomnieli (o ile w ogóle kiedykolwiek mieli świadomość jego postulatów, bo na religii tego się z pewnością nie dowiedzieli). Mała uwaga na przyszłość - jeśli chce się uzyskać precyzyjną odpowiedź, to najlepszym na to sposobem jest zadawanie precyzyjnych pytań, najlepiej pełnym zdaniem;
Jesteś jednak lewacki gamoń istniejesz aby tylko szczuć jednych na drugich żyjesz aby siać zamęt chaos....Ale z drugiej strony brawo w sumie nikt tak nie zraża lewactwa do ludzi jak Twoje głupie teksty nikt tyle złego nie zrobił dla twojej partii jak Ty sam pisz dalej te głupie teksty chodź zakłócać uroczystości ludzi o innych poglądach niż twoje pokazuj pełną obłudę lewicy pełną agresji i nienawiści do ludzi jak myślisz skąd ten marny wynik twojej partii w Elblągu? A na marginesie dlaczego nigdy nie przyjdziesz na te obchody gdy jest dużo ludzi co majty masz pełne że strachu? Jesteś durny lewacki gamoń i tyle
Jednak ten Koliński to jest kundel nawet w taki dzień jak rocznica wybuchu powstania próbuje tych swoich lewackich sztuczek aby ludzi z kłócić nie ktorych obrazić jak takie lewackie g..wno może jeszcze patrzeć ludziom w oczy szkoda powietrza dla niego
A kto odpowiada za Twoje żałosne istnienie...
@RobertKoliński - ty jesteś chory chłopie, czy coś ci na głowę spadło ?
Jeżeli prawda i historyczne fakty przypomniane przez pana Kolińskiego was obrażają, to jak to o was świadczy?