UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

co ma Elbląg wspólnego PW. Chyba tylko to, że przez powstanie zniszczono Warszawę i po wojnie z E-ga wożono cegłę na jej odbudowę. Dlaczego Polacy świętują tylko swoje klęski. Bo nie ma sukcesów, zdobyczy tylko same porażki

żenada